-
               
  v   Yazılar
  v   İlanlar
  v   Künye
Ar�ivde Haber Ara

 Ar�ivde Haber Ara:

 
Biz Kimiz

BİZ KİMİZ

 

İnternet, dünyann en hzlı yaygnlaan bir iletişim aracı haline geldi.

Hemen, hemen her eve girmeye başlayan internetin, geleceğin en büyük iletişim aracı olacağı kesin.

Bilecikte de yaygınlaan internet kullanm ve insanlarn gereksinimlerini internet yoluyla karlama alışkanlklar her geçen gün daha büyük bir gereksinim  haline geliyor.

Bu gereksinimlerin banda da, Bilecikte ne olup bittiğini öğrenme isteği geliyor.

Biz de, Bilecik Halknn, özellikle ilelerde yaşayan vatandaşlarn yoğun talebi karsında bu haber portaln kurma karar aldk.

Amacımız, Bilecik'in Türkiyede hak ettiği yere gelmesi, halkımızın doğru ve tarafsz haberi annda alabilmesi ve zgr bir ortamda seslerini duyurabilmesidir.

Bilecikin en sk güncellenen ve en çok haber veren, en çok yazar bulunan sitesi olarak ilimizin gelimesi ve kalknması, insanımızın mutluluğu ilin var gücüyle alan bir haber portal olmak niyetindeyiz.

Bu konuda bizleri haberleri ve yazlar ile destekleyen, Yrd. Do Dr. Abdülkadir lgen, Ydr. Do. Dr. Hüseyin Sadolu, Gazeteci Yazar Asm Us, ve ilelerdeki gnll temsilcilerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Biz;

Bilecikği gönülden seven, ilinin kalkınması için her zaman elini tan altna koymaktan çekinmeyen, suya, sabuna dokunmadığı zaman elinin kirli kalacan dönen, insanlarn iyiliği için karnca misali bir damla su taşıyan insanlarz

Tklayn, Bilecikten haberiniz olsun

www.haber11.net

Sahibi: Haber11 Internet Gazeteciligi ve Internet Hizmetleri - Durmus Günsur Tel: 0 555 809 54 44 -

Email: bilecikhaber@gmail.com Bilecik Vergi Dairesi - 47533417318

YASAL UYARI

Kfr, hakaret ieren; dil, din, irk ayrimi yapan; yasalara aykiri ifade ve beyanda bulunan ve tamami byk harflerle yazilan yorumlar yayinlanmayacaktir.

Neleri kabul ediyorum: ...

ip adresimin kaydedilecegini ... adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylasilacagini ... yazilan yorumlarin sorumlulugunun tarafima ait oldugunu ... yazimin, yetkililerce, fikrim sorulmaksizin yayindan kaldirilabilecegini bu siteye girdigim andan itibaren kabul etmis sayilirim  

 


Üyelik
Kullanıcı : 
Şifre : 
Güvenlik : 295130             
Güvenlik : 
Hatırla :   

  
Her Hakkı Saklıdır. Site İçindeki Haber ve Resimler İzinsiz ve link vermeden yayınlanamaz.
Web Tasarım: Celal BIRADLI
Bu sayfa: 0,02 saniyede yorumlandı.